STD16N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD16N60M2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STD16N60M2
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 600V 12A DPAK
Arkusze danych: STD16N60M2.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STD16N60M2
Part Number STD16N60M2 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 12A DPAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 88762 pcs Arkusz danych STD16N60M2.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±25V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet DPAK
Seria MDmesh™ M2 RDS (Max) @ ID, Vgs 320 mOhm @ 6A, 10V
Strata mocy (max) 110W (Tc) Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Inne nazwy 497-15461-1
temperatura robocza 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 700pF @ 100V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 19nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 600V
szczegółowy opis N-Channel 600V 12A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount DPAK Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
STD15W-W
STD15W-W
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: MARKER CHEVRON W LEGEND WH
Na stanie: 285532 pcs
Pobieranie: STD15W-W.pdf
RFQ
STD16N50M2
STD16N50M2
Producenci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 500V 13A DPAK
Na stanie: 75212 pcs
Pobieranie: STD16N50M2.pdf
RFQ
STD16
STD16
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 16A 240VAC CYLINDR