STD16NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD16NF25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STD16NF25
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 250V 13A DPAK
Arkusze danych: STD16NF25.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STD16NF25
Part Number STD16NF25 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 250V 13A DPAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78385 pcs Arkusz danych STD16NF25.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet DPAK
Seria STripFET™ II RDS (Max) @ ID, Vgs 235 mOhm @ 6.5A, 10V
Strata mocy (max) 100W (Tc) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Inne nazwy 497-7959-2
STD16NF25-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 680pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 18nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 250V
szczegółowy opis N-Channel 250V 14A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount DPAK Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)