STD16N50M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD16N50M2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STD16N50M2
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 500V 13A DPAK
Arkusze danych: STD16N50M2.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STD16N50M2
Part Number STD16N50M2 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 13A DPAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 75212 pcs Arkusz danych STD16N50M2.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±25V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet TO-252, (D-Pak)
Seria MDmesh™ RDS (Max) @ ID, Vgs 280 mOhm @ 6.5A, 10V
Strata mocy (max) 110W (Tc) Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Inne nazwy 497-15111-1
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 710pF @ 100V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 19.5nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 500V
szczegółowy opis N-Channel 500V 13A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak) Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)