ESDSIGN4X10
SCSSCS
ESDSIGN4X10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESDSIGN4X10
Producent / marka: SCS
Opis produktu SIGN ESD/STATIC 10"X4" BLK/YLLW
Arkusze danych: ESDSIGN4X10.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESDSIGN4X10
Part Number ESDSIGN4X10 Producent SCS
Opis SIGN ESD/STATIC 10"X4" BLK/YLLW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25464 pcs Arkusz danych ESDSIGN4X10.pdf
Rodzaj Sign Seria -
Opakowania - Inne nazwy 00051111161265
Materiał - Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Nazwa Rodzaj -
Rozmiar etykiety 10.00" L x 4.00" W (254.0mm x 101.6mm) Do użytku z / Podobne produkty -