ESDSLC16VLB-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
ESDSLC16VLB-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESDSLC16VLB-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 16VWM 30VC DFN1006-2
Arkusze danych: ESDSLC16VLB-TP.pdf
10000 pcs
30000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESDSLC16VLB-TP
Part Number ESDSLC16VLB-TP Producent Micro Commercial Co
Opis TVS DIODE 16VWM 30VC DFN1006-2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2617516 pcs Arkusz danych ESDSLC16VLB-TP.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 18V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 16V (Max) Napięcie - Podział DFN1006-2
Rodzaj Zener Seria -
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 30W Moc - Peak Pulse 1A (8/20µs)
Polaryzacja 2-UDFN Inne nazwy ESDSLC16VLB-TPMSTR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Numer części producenta ESDSLC16VLB-TP Opis TVS DIODE 16VWM 30VC DFN1006-2
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 30V Pojemność @ Częstotliwość 0.7pF @ 1MHz