ESDSLC3V3LB-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESDSLC3V3LB-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 3.3V 20V DFN1006-2
Arkusze danych: ESDSLC3V3LB-TP.pdf
10000 pcs
30000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESDSLC3V3LB-TP
Part Number ESDSLC3V3LB-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 3.3V 20V DFN1006-2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1823720 pcs Arkusz danych ESDSLC3V3LB-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 3.3V (Max) Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 20V
Napięcie - podziały (min) 5V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DFN1006-2 Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 100W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-UDFN
Inne nazwy ESDSLC3V3LB-TPMSTR temperatura robocza -55°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5A (8/20µs) Pojemność @ Częstotliwość 0.25pF @ 1MHz