6.3ZLH5600MEFC12.5X30
RubyconRubycon
6.3ZLH5600MEFC12.5X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3ZLH5600MEFC12.5X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.6.3ZLH5600MEFC12.5X30.pdf2.6.3ZLH5600MEFC12.5X30.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3ZLH5600MEFC12.5X30
Part Number 6.3ZLH5600MEFC12.5X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 137954 pcs Arkusz danych 1.6.3ZLH5600MEFC12.5X30.pdf2.6.3ZLH5600MEFC12.5X30.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 2.415A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 1189-3021
6.3ZLH5600MEFC12.5X30-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 13 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 5600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 5600µF Aplikacje General Purpose