6.3ZLH470M6.3X11
RubyconRubycon
6.3ZLH470M6.3X11 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3ZLH470M6.3X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.6.3ZLH470M6.3X11.pdf2.6.3ZLH470M6.3X11.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3ZLH470M6.3X11
Part Number 6.3ZLH470M6.3X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5065 pcs Arkusz danych 1.6.3ZLH470M6.3X11.pdf2.6.3ZLH470M6.3X11.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 297mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 540mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-1458
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 94 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose