6.3ZLH4700MEFC12.5X25
RubyconRubycon
6.3ZLH4700MEFC12.5X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3ZLH4700MEFC12.5X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.6.3ZLH4700MEFC12.5X25.pdf2.6.3ZLH4700MEFC12.5X25.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3ZLH4700MEFC12.5X25
Part Number 6.3ZLH4700MEFC12.5X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 201518 pcs Arkusz danych 1.6.3ZLH4700MEFC12.5X25.pdf2.6.3ZLH4700MEFC12.5X25.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 2.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-1457
63ZLH4700MEFC125X25
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 15 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 4700µF