50PK1000MEFCCC12.5X25
RubyconRubycon
50PK1000MEFCCC12.5X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50PK1000MEFCCC12.5X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf2.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50PK1000MEFCCC12.5X25
Part Number 50PK1000MEFCCC12.5X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 162383 pcs Arkusz danych 1.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf2.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria PK Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-1393
50PK1000MEFCCC125X25
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose