50PK100MEFCTA8X11.5
RubyconRubycon
50PK100MEFCTA8X11.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50PK100MEFCTA8X11.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.50PK100MEFCTA8X11.5.pdf2.50PK100MEFCTA8X11.5.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50PK100MEFCTA8X11.5
Part Number 50PK100MEFCTA8X11.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 579765 pcs Arkusz danych 1.50PK100MEFCTA8X11.5.pdf2.50PK100MEFCTA8X11.5.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria PK Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 324mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 100µF