50PFV22M6.3X6.1
RubyconRubycon
50PFV22M6.3X6.1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50PFV22M6.3X6.1
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V SMD
Arkusze danych: 1.50PFV22M6.3X6.1.pdf2.50PFV22M6.3X6.1.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50PFV22M6.3X6.1
Part Number 50PFV22M6.3X6.1 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 107137 pcs Arkusz danych 1.50PFV22M6.3X6.1.pdf2.50PFV22M6.3X6.1.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Rodzaj Hybrid
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm) Seria PFV
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-3794-2
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm szczegółowy opis 22µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 80 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
Pojemność 22µF Aplikacje Automotive