400LEX2R2MEFC8X9
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400LEX2R2MEFC8X9
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.400LEX2R2MEFC8X9.pdf2.400LEX2R2MEFC8X9.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400LEX2R2MEFC8X9
Part Number 400LEX2R2MEFC8X9 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 408338 pcs Arkusz danych 1.400LEX2R2MEFC8X9.pdf2.400LEX2R2MEFC8X9.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Numer części producenta 400LEX2R2MEFC8X9
Rozszerzony opis Aluminum Capacitors Opis CAP ALUM RAD
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
400LEX2.2MEFC8X11.5
400LEX2.2MEFC8X11.5
Producenci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL