400LEX2.2MEFC8X9
RubyconRubycon
400LEX2.2MEFC8X9 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400LEX2.2MEFC8X9
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400LEX2.2MEFC8X9.pdf2.400LEX2.2MEFC8X9.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400LEX2.2MEFC8X9
Part Number 400LEX2.2MEFC8X9 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 396104 pcs Arkusz danych 1.400LEX2.2MEFC8X9.pdf2.400LEX2.2MEFC8X9.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria LEX Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 1189-2723
400LEX2R2MEFC8X9
400LEX2R2MEFC8X9-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C Pojemność 2.2µF