400LEX3.9MEFC10X12.5
RubyconRubycon
400LEX3.9MEFC10X12.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400LEX3.9MEFC10X12.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3.9UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400LEX3.9MEFC10X12.5.pdf2.400LEX3.9MEFC10X12.5.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400LEX3.9MEFC10X12.5
Part Number 400LEX3.9MEFC10X12.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3.9UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 239082 pcs Arkusz danych 1.400LEX3.9MEFC10X12.5.pdf2.400LEX3.9MEFC10X12.5.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria LEX Ripple Current @ Low Frequency 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 114mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-2728
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3.9µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Pojemność 3.9µF Aplikacje General Purpose