25MXG27000MEFC35X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25MXG27000MEFC35X35
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 27000UF 20% 25V SNAP
Arkusze danych: 1.25MXG27000MEFC35X35.pdf2.25MXG27000MEFC35X35.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25MXG27000MEFC35X35
Part Number 25MXG27000MEFC35X35 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 27000UF 20% 25V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 47859 pcs Arkusz danych 1.25MXG27000MEFC35X35.pdf2.25MXG27000MEFC35X35.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 4.74A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.451A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 27000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 27000µF