25MXG5600MEFC22X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25MXG5600MEFC22X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 25V SNAP
Arkusze danych: 1.25MXG5600MEFC22X25.pdf2.25MXG5600MEFC22X25.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25MXG5600MEFC22X25
Part Number 25MXG5600MEFC22X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 25V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 31943 pcs Arkusz danych 1.25MXG5600MEFC22X25.pdf2.25MXG5600MEFC22X25.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.85A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1275A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 5600µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 5600µF