25MXG15000MEFCSN30X30
RubyconRubycon
25MXG15000MEFCSN30X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25MXG15000MEFCSN30X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
Arkusze danych: 1.25MXG15000MEFCSN30X30.pdf2.25MXG15000MEFCSN30X30.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25MXG15000MEFCSN30X30
Part Number 25MXG15000MEFCSN30X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24053 pcs Arkusz danych 1.25MXG15000MEFCSN30X30.pdf2.25MXG15000MEFCSN30X30.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 3.13A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.5995A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-3892
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 15000µF Aplikacje General Purpose