RP30-1205SF
RECOM PowerRECOM Power
RP30-1205SF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP30-1205SF
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 5V 30W
Arkusze danych: RP30-1205SF.pdf
9 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP30-1205SF
Part Number RP30-1205SF Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1450 pcs Arkusz danych RP30-1205SF.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 18V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP30-F Moc (W) 30W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30001060
RP301205SF
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Wydajność 87% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 9V - 18V Input
Obecny - Wyjście (Max) 6A Funkcje sterowania Enable, Active High
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP30-1205SF/N-HC
RP30-1205SF/N-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 30W
Na stanie: 1143 pcs
Pobieranie: RP30-1205SF/N-HC.pdf
RFQ
RP30-1212DE
RP30-1212DE
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Na stanie: 1402 pcs
Pobieranie: RP30-1212DE.pdf
RFQ
RP30-1205DF/N-HC
RP30-1205DF/N-HC
Pobieranie: RP30-1205DF/N-HC.pdf
RP30-1205SF-HC
RP30-1205SF-HC
Opis: DC DC CONVERTER 5V 30W
Pobieranie: RP30-1205SF-HC.pdf
RP30-1205DF/N
RP30-1205DF/N
Pobieranie: RP30-1205DF/N.pdf
RP30-1212DF
RP30-1212DF
Pobieranie: RP30-1212DF.pdf
RP30-1205SF/N
RP30-1205SF/N
Opis: DC DC CONVERTER 5V 30W
Pobieranie: RP30-1205SF/N.pdf
RP30-1205SF
RP30-1205SF
Opis: DC DC CONVERTER 5V 30W