RP30-1205DF-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-1205DF-HC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP30-1205DF-HC
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-5V 30W
Arkusze danych: RP30-1205DF-HC.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP30-1205DF-HC
Part Number RP30-1205DF-HC Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1319 pcs Arkusz danych RP30-1205DF-HC.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -5V
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 18V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP30-F Moc (W) 30W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30001988
RP301205DFHC
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Wydajność 87% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 3A, 3A 9V - 18V Input
Obecny - Wyjście (Max) 3A, 3A Funkcje sterowania Enable, Active High
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP30-1205DF
RP30-1205DF
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-5V 30W