RP30-1205SE
RECOM PowerRECOM Power
RP30-1205SE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP30-1205SE
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 5V 30W
Arkusze danych: RP30-1205SE.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP30-1205SE
Part Number RP30-1205SE Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1724 pcs Arkusz danych RP30-1205SE.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 18V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP30-E Moc (W) 30W
Opakowania Tube Package / Case 8-DIP Module, 7 Leads
Inne nazwy 30000751
RP30-1205SE-ND
RP301205SE
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Wydajność 87% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 9V - 18V Input
Obecny - Wyjście (Max) 6A Funkcje sterowania Enable, Active High