RP20-123.3SF
RECOM PowerRECOM Power
RP20-123.3SF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP20-123.3SF
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Arkusze danych: RP20-123.3SF.pdf
9 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP20-123.3SF
Part Number RP20-123.3SF Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1940 pcs Arkusz danych RP20-123.3SF.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 18V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP20-F Moc (W) 20W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30000967
RP20123.3SF
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP, UVLO
Wydajność 84% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5A 9V - 18V Input
Obecny - Wyjście (Max) 5A Funkcje sterowania Enable, Active High
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP20-123.3SA/P-HC
RP20-123.3SA/P-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Na stanie: 1244 pcs
Pobieranie: RP20-123.3SA/P-HC.pdf
RFQ
RP20-2405DFW
RP20-2405DFW
Producenci: Recom Power
Opis: CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT
Na stanie: 95 pcs
Pobieranie:
RFQ
RP20-123.3SF-HC
RP20-123.3SF-HC
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 20W