RP20-123.3SA
RECOM PowerRECOM Power
RP20-123.3SA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP20-123.3SA
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Arkusze danych: RP20-123.3SA.pdf
8 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP20-123.3SA
Part Number RP20-123.3SA Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1279 pcs Arkusz danych RP20-123.3SA.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 18V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Seria POWERLINE RP20-A Moc (W) 20W
Opakowania Tube Package / Case 6-SIP Module, 4 Leads
Inne nazwy 30002172
RP20123.3SA
temperatura robocza -40°C ~ 90°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP, UVLO
Wydajność 86% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 9V - 18V Input
Obecny - Wyjście (Max) 4.5A Aplikacje ITE (Commercial)
Produkty powiązane
RP20-1215SA/P-HC
RP20-1215SA/P-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Na stanie: 1409 pcs
Pobieranie: RP20-1215SA/P-HC.pdf
RFQ
RP20-1215SF
RP20-1215SF
Producenci: Recom Power
Opis: CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH
Na stanie: 552 pcs
Pobieranie: RP20-1215SF.pdf
RFQ
RP20-123.3SA-HC
RP20-123.3SA-HC
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Na stanie: 1502 pcs
Pobieranie: RP20-123.3SA-HC.pdf
RP20-123.3SA/N-HC
RP20-123.3SA/N-HC
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Pobieranie: RP20-123.3SA/N-HC.pdf
RP20-1215SF/N-HC
RP20-1215SF/N-HC
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Pobieranie: RP20-1215SF/N-HC.pdf
RP20-123.3SA/P-HC
RP20-123.3SA/P-HC
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Pobieranie: RP20-123.3SA/P-HC.pdf
RP20-123.3SA/N
RP20-123.3SA/N
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Pobieranie: RP20-123.3SA/N.pdf
RP20-1215SF-HC
RP20-1215SF-HC
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Pobieranie: RP20-1215SF-HC.pdf
RP20-123.3SA/P
RP20-123.3SA/P
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Pobieranie: RP20-123.3SA/P.pdf
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 20W