RP20-1215SF
Recom PowerRecom Power
RP20-1215SF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP20-1215SF
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH
Arkusze danych: RP20-1215SF.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 552 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 552 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP20-1215SF
Part Number RP20-1215SF Producent Recom Power
Opis CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 552 pcs Arkusz danych RP20-1215SF.pdf
Napięcie - Working 20W Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 15V
Napięcie - wejściowa (maks) 18V Napięcie - Wypadanie (typowy) 9V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP20-F Stan RoHS Tube
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial) Polaryzacja 6-DIP Module
Konfiguracja wyjściowa 1 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RP20-1215SF linia rozporządzenie 85%
cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Pins funkcji 1.33A
Rozszerzony opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 18V Input Opis CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH
Obecny - Breakover 1.6kV (1600V)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP20-1215SF
RP20-1215SF
Producenci: Recom Power
Opis: CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH
Na stanie: 552 pcs
Pobieranie: RP20-1215SF.pdf
RFQ
RP20-1215SA-HC
RP20-1215SA-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Na stanie: 1376 pcs
Pobieranie: RP20-1215SA-HC.pdf
RFQ
RP20-1215SA/P
RP20-1215SA/P
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Na stanie: 1360 pcs
Pobieranie: RP20-1215SA/P.pdf
RP20-1215SF/N-HC
RP20-1215SF/N-HC
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W