RP20-2405DFW
Recom PowerRecom Power
RP20-2405DFW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP20-2405DFW
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT
Arkusze danych:
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 95 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 95 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP20-2405DFW
Part Number RP20-2405DFW Producent Recom Power
Opis CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 95 pcs Arkusz danych
Napięcie - Working 20W Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 -5V Napięcie - Wyjście 2 5V
Napięcie - wejściowa (maks) 36V Napięcie - Wypadanie (typowy) 9V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP20-FW Stan RoHS Tube
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial) Polaryzacja 6-DIP Module
Konfiguracja wyjściowa 2 temperatura robocza -40°C ~ 63°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RP20-2405DFW linia rozporządzenie 82%
cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Pins funkcji 2A, 2A
Rozszerzony opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 2A, 2A 9V - 36V Input Opis CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT
Obecny - Breakover 1.6kV (1600V)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP20-123.3SF-HC
RP20-123.3SF-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Na stanie: 1407 pcs
Pobieranie: RP20-123.3SF-HC.pdf
RFQ
RP20-2405DFW-HC
RP20-2405DFW-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-5V 20W