RP15-2415DFW
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2415DFW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP15-2415DFW
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Arkusze danych: RP15-2415DFW.pdf
9 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP15-2415DFW
Part Number RP15-2415DFW Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1570 pcs Arkusz danych RP15-2415DFW.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -15V
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP15-FW Moc (W) 15W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30000879
RP152415DFW
temperatura robocza -40°C ~ 75°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP
Wydajność 86% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 500mA, 500mA Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP15-2415DFW-HC
RP15-2415DFW-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Na stanie: 1693 pcs
Pobieranie: RP15-2415DFW-HC.pdf
RFQ
RP15-2415DF/P-HC
RP15-2415DF/P-HC
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 1462 pcs
Pobieranie: RP15-2415DF/P-HC.pdf
RFQ
RP15-2415DFW/N-HC
RP15-2415DFW/N-HC
Pobieranie: RP15-2415DFW/N-HC.pdf
RP15-2415SA
RP15-2415SA
Opis: DC DC CONVERTER 15V 15W
Pobieranie: RP15-2415SA.pdf
RP15-2415DFW/N
RP15-2415DFW/N
Pobieranie: RP15-2415DFW/N.pdf
RP15-2415DF
RP15-2415DF
Opis: REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18
Pobieranie: RP15-2415DF.pdf
RP15-2415DFW/P-HC
RP15-2415DFW/P-HC
Pobieranie: RP15-2415DFW/P-HC.pdf
RP15-2415DF-HC
RP15-2415DF-HC
Pobieranie: RP15-2415DF-HC.pdf
RP15-2415DF/P
RP15-2415DF/P
Pobieranie: RP15-2415DF/P.pdf
RP15-2415DFW/P
RP15-2415DFW/P
Pobieranie: RP15-2415DFW/P.pdf
RP15-2415DF/N
RP15-2415DF/N