RP15-2415DF
Recom PowerRecom Power
RP15-2415DF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP15-2415DF
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18
Arkusze danych: RP15-2415DF.pdf
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP15-2415DF
Part Number RP15-2415DF Producent Recom Power
Opis REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3745 pcs Arkusz danych RP15-2415DF.pdf
Napięcie - Working 15W Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 -15V Napięcie - Wyjście 2 15V
Napięcie - wejściowa (maks) 36V Napięcie - Wypadanie (typowy) 18V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP15-F Stan RoHS Tube
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial) Polaryzacja 6-DIP Module
Konfiguracja wyjściowa 2 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RP15-2415DF linia rozporządzenie 86%
cechy OCP, OVP, SCP Pins funkcji 500mA, 500mA
Rozszerzony opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 18V - 36V Input Opis REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18
Obecny - Breakover 1.6kV (1600V)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP15-2415DF
RP15-2415DF
Producenci: Recom Power
Opis: REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18
Na stanie: 3745 pcs
Pobieranie: RP15-2415DF.pdf
RFQ
RP15-2415DF/N-HC
RP15-2415DF/N-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Na stanie: 1412 pcs
Pobieranie: RP15-2415DF/N-HC.pdf
RFQ
RP15-2415DAW/N-HC
RP15-2415DAW/N-HC
Pobieranie: RP15-2415DAW/N-HC.pdf
RP15-2415DF/P-HC
RP15-2415DF/P-HC
Pobieranie: RP15-2415DF/P-HC.pdf
RP15-2415DF/N
RP15-2415DF/N
Pobieranie: RP15-2415DF/N.pdf
RP15-2415DAW
RP15-2415DAW
Pobieranie: RP15-2415DAW.pdf
RP15-2415DAW/P
RP15-2415DAW/P
Pobieranie: RP15-2415DAW/P.pdf
RP15-2415DF/P
RP15-2415DF/P
Pobieranie: RP15-2415DF/P.pdf
RP15-2415DAW/P-HC
RP15-2415DAW/P-HC
Pobieranie: RP15-2415DAW/P-HC.pdf
RP15-2415DAW-HC
RP15-2415DAW-HC
Pobieranie: RP15-2415DAW-HC.pdf
RP15-2415DF-HC
RP15-2415DF-HC
Pobieranie: RP15-2415DF-HC.pdf
RP15-2415DAW/N
RP15-2415DAW/N
Pobieranie: RP15-2415DAW/N.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...