RP15-2415DF/N
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2415DF/N Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP15-2415DF/N
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Arkusze danych: RP15-2415DF/N.pdf
9 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP15-2415DF/N
Part Number RP15-2415DF/N Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1556 pcs Arkusz danych RP15-2415DF/N.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -15V
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 18V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP15-F Moc (W) 15W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30001575
RP152415DF/N
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Wydajność 86% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 18V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 500mA, 500mA Funkcje sterowania Enable, Active Low