MAZ42700MF
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
MAZ42700MF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAZ42700MF
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 27V 370MW DO34
Arkusze danych: MAZ42700MF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAZ42700MF
Part Number MAZ42700MF Producent Panasonic Electronic Components
Opis DIODE ZENER 27V 370MW DO34 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4762 pcs Arkusz danych MAZ42700MF.pdf
Napięcie - Izolacja 80 Ohm Napięcie - Podział DO-34
Seria - Stan RoHS Tape & Box (TB)
Moc - Max 370mW Polaryzacja DO-204AG, DO-34, Axial
Inne nazwy MAZ42700MFTB temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta MAZ42700MF Impedancja (Max) (Zzt) 27V
Rozszerzony opis Zener Diode 370mW ±7% Through Hole DO-34 ESR (Equivalent Series Resistance) ±7%
Diode Configuration 50nA @ 19V Opis DIODE ZENER 27V 370MW DO34
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 900mV @ 10mA