MAZ41500MF
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
MAZ41500MF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAZ41500MF
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 15V 370MW DO34
Arkusze danych: MAZ41500MF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAZ41500MF
Part Number MAZ41500MF Producent Panasonic Electronic Components
Opis DIODE ZENER 15V 370MW DO34 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4860 pcs Arkusz danych MAZ41500MF.pdf
Napięcie - Izolacja 30 Ohm Napięcie - Podział DO-34
Seria - Stan RoHS Cut Tape (CT)
Moc - Max 370mW Polaryzacja DO-204AG, DO-34, Axial
Inne nazwy MAZ41500MFCT temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta MAZ41500MF Impedancja (Max) (Zzt) 15V
Rozszerzony opis Zener Diode 370mW ±6% Through Hole DO-34 ESR (Equivalent Series Resistance) ±6%
Diode Configuration 50nA @ 10V Opis DIODE ZENER 15V 370MW DO34
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 900mV @ 10mA