MAZ42200MF
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
MAZ42200MF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAZ42200MF
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 22V 370MW DO34
Arkusze danych: MAZ42200MF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAZ42200MF
Part Number MAZ42200MF Producent Panasonic Electronic Components
Opis DIODE ZENER 22V 370MW DO34 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4348 pcs Arkusz danych MAZ42200MF.pdf
Napięcie - Izolacja 55 Ohm Napięcie - Podział DO-34
Seria - Stan RoHS Cut Tape (CT)
Moc - Max 370mW Polaryzacja DO-204AG, DO-34, Axial
Inne nazwy MAZ42200MFCT temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta MAZ42200MF Impedancja (Max) (Zzt) 22V
Rozszerzony opis Zener Diode 370mW ±6% Through Hole DO-34 ESR (Equivalent Series Resistance) ±6%
Diode Configuration 50nA @ 15V Opis DIODE ZENER 22V 370MW DO34
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 900mV @ 10mA