6THE150MI
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
6THE150MI Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6THE150MI
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Arkusze danych: 1.6THE150MI.pdf2.6THE150MI.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6THE150MI
Part Number 6THE150MI Producent Panasonic Electronic Components
Opis CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 93273 pcs Arkusz danych 1.6THE150MI.pdf2.6THE150MI.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Rodzaj Molded
Tolerancja 150µF Dostawca urządzeń Pakiet D2E
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria POSCAP™ TH
Stan RoHS Digi-Reel® Polaryzacja 2917 (7343 Metric)
Inne nazwy PCE5142DKR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 5 (48 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks Numer części producenta 6THE150MI
Żywotność @ Temp. 18 mOhm @ 100kHz Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm)
cechy General Purpose Rozszerzony opis 150µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm @ 100kHz
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Opis CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Aplikacje 1000 Hrs @ 125°C
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
T540D687K2R5DH8705
T540D687K2R5DH8705
Producenci: KEMET
Opis: CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917
Na stanie: 5306 pcs
Pobieranie: T540D687K2R5DH8705.pdf
RFQ
6THE150M
6THE150M
Producenci: Panasonic
Opis: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917