6THB330M
PanasonicPanasonic
6THB330M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6THB330M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Arkusze danych: 1.6THB330M.pdf2.6THB330M.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6THB330M
Part Number 6THB330M Producent Panasonic
Opis CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71527 pcs Arkusz danych 1.6THB330M.pdf2.6THB330M.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Seria POSCAP™ TH oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2917 (7343 Metric)
Inne nazwy PCE5099TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 5 (48 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Producent Kod rozmiaru D4
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.154" (3.90mm)
cechy General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm
szczegółowy opis 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm Pojemność 330µF