6THE150M
PanasonicPanasonic
6THE150M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6THE150M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Arkusze danych: 1.6THE150M.pdf2.6THE150M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6THE150M
Part Number 6THE150M Producent Panasonic
Opis CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79172 pcs Arkusz danych 1.6THE150M.pdf2.6THE150M.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Seria POSCAP™ TH oceny -
Opakowania Original-Reel® Package / Case 2917 (7343 Metric)
Inne nazwy PCE5141DKR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 5 (48 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Producent Kod rozmiaru D2E
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm) cechy General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
Pojemność 150µF
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
6THE150MI
6THE150MI
Producenci: Panasonic Electronic Components
Opis: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917