178-037-413R491
NorCompNorComp
178-037-413R491 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 178-037-413R491
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A
Arkusze danych: 178-037-413R491.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 178-037-413R491
Part Number 178-037-413R491 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8039 pcs Arkusz danych 178-037-413R491.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C); 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 178
Opakowania Tray Inne nazwy 178-37MFE
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2, 2
Liczba biegunów 37, 37 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (4-40)
cechy Board Lock, Grounding Indents, Shielded szczegółowy opis 37, 37 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal
Materiał styków Brass Formularz kontaktowy Stamped
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Sub - Stacked
Kolor Black Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)