178-037-513R481
Przegląd produktów
Part Number: 178-037-513R481
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
Arkusze danych: 178-037-513R481.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 178-037-513R481
Part Number 178-037-513R481 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9093 pcs Arkusz danych 178-037-513R481.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C); 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 178
Opakowania Tray temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2, 2 Liczba biegunów 37, 37
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Reportaż z kołnierzem Mating Side, Female Screwlock (4-40) cechy Shielded
szczegółowy opis 37, 37 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Stamped Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub - Stacked Kolor Black
Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
178-037-513R571
178-037-513R571
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
Na stanie: 9879 pcs
Pobieranie: 178-037-513R571.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR
Na stanie: 8653 pcs
Pobieranie: 178-037-612-571.pdf
RFQ
178-037-413R671
178-037-413R671
Opis: CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A
Pobieranie: 178-037-413R671.pdf
178-037-513R451
178-037-513R451
Pobieranie: 178-037-513R451.pdf