178-037-313R691
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 178-037-313R691
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A
Arkusze danych: 178-037-313R691.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 178-037-313R691
Part Number 178-037-313R691 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8710 pcs Arkusz danych 178-037-313R691.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C); 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 178
Opakowania Tray temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2, 2 Liczba biegunów 37, 37
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (4-40) cechy Board Lock, Grounding Indents, Shielded
szczegółowy opis 37, 37 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Stamped Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub - Stacked Kolor Black
Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
178-037-413R671
178-037-413R671
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A
Na stanie: 10471 pcs
Pobieranie: 178-037-413R671.pdf
RFQ
178-037-413R491
178-037-413R491
Producenci: NorComp
Na stanie: 8039 pcs
Pobieranie: 178-037-413R491.pdf
RFQ