UML0J101MDD
NichiconNichicon
UML0J101MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UML0J101MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: UML0J101MDD.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UML0J101MDD
Part Number UML0J101MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 289377 pcs Arkusz danych UML0J101MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria ML Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 105mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Pojemność 100µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UML0J330MDD
UML0J330MDD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Na stanie: 309701 pcs
Pobieranie: UML0J330MDD.pdf
RFQ
UML
UML
Producenci: Laird Technologies - Antennas
Opis: UNIVERSAL MOUNT 1.5" PIPE