UML0G330MDD
NichiconNichicon
UML0G330MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UML0G330MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL
Arkusze danych: UML0G330MDD.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UML0G330MDD
Part Number UML0G330MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 310851 pcs Arkusz danych UML0G330MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 4V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria ML Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 33µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Pojemność 33µF