UML0G470MDD
NichiconNichicon
UML0G470MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UML0G470MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL
Arkusze danych: UML0G470MDD.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UML0G470MDD
Part Number UML0G470MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 303520 pcs Arkusz danych UML0G470MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 4V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria ML Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.079" (2.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 47µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UML1A330MDD
UML1A330MDD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Na stanie: 374759 pcs
Pobieranie: UML1A330MDD.pdf
RFQ
UML
UML
Producenci: Laird Technologies - Antennas
Opis: UNIVERSAL MOUNT 1.5" PIPE