PMDXB950UPEZ
NexperiaNexperia
Nexperia
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PMDXB950UPEZ
Producent / marka: Nexperia
Opis produktu MOSFET 2P-CH 20V 0.5A 6DFN
Arkusze danych: PMDXB950UPEZ.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PMDXB950UPEZ
Part Number PMDXB950UPEZ Producent Nexperia
Opis MOSFET 2P-CH 20V 0.5A 6DFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 539525 pcs Arkusz danych PMDXB950UPEZ.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 950mV @ 250µA Dostawca urządzeń Pakiet DFN1010B-6
Seria - RDS (Max) @ ID, Vgs 1.4 Ohm @ 500mA, 4.5V
Moc - Max 265mW Opakowania Tape & Reel (TR)