PMDXB600UNEZ
Nexperia USA Inc.Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PMDXB600UNEZ
Producent / marka: Nexperia
Opis produktu MOSFET 2N-CH 20V 0.6A 6DFN
Arkusze danych: PMDXB600UNEZ.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PMDXB600UNEZ
Part Number PMDXB600UNEZ Producent Nexperia USA Inc.
Opis MOSFET 2N-CH 20V 0.6A 6DFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 307868 pcs Arkusz danych PMDXB600UNEZ.pdf
Napięcie - Test 21.3pF @ 10V Napięcie - Podział DFN1010B-6
VGS (th) (Max) @ Id 620 mOhm @ 600mA, 4.5V Seria -
Stan RoHS Tape & Reel (TR) RDS (Max) @ ID, Vgs 600mA
Moc - Max 265mW Polaryzacja 6-XFDFN Exposed Pad
Inne nazwy 1727-2278-2
568-12564-2-ND
PMDXB600UNEZ-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Numer części producenta PMDXB600UNEZ
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 0.7nC @ 4.5V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 950mV @ 250µA
Cecha FET 2 N-Channel (Dual) Rozszerzony opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 600mA 265mW Surface Mount DFN1010B-6
Spust do źródła napięcia (Vdss) Logic Level Gate Opis MOSFET 2N-CH 20V 0.6A 6DFN
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 20V
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PMDXB600UNELZ
PMDXB600UNELZ
Producenci: Nexperia
Opis: 20 V, DUAL N-CHANNEL TRENCH MOSF
Na stanie: 499678 pcs
Pobieranie: PMDXB600UNELZ.pdf
RFQ
PMDXB600UNEZ
PMDXB600UNEZ
Producenci: Nexperia USA Inc.
Opis: MOSFET 2N-CH 20V 0.6A 6DFN
Na stanie: 307868 pcs
Pobieranie: PMDXB600UNEZ.pdf
RFQ
PMDXB1200UPEZ
PMDXB1200UPEZ
Producenci: Nexperia
Opis: MOSFET 2P-CH 30V 0.41A 6DFN