PMDXB950UPELZ
NexperiaNexperia
Nexperia
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PMDXB950UPELZ
Producent / marka: Nexperia
Opis produktu 20 V, DUAL P-CHANNEL TRENCH MOSF
Arkusze danych: PMDXB950UPELZ.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PMDXB950UPELZ
Part Number PMDXB950UPELZ Producent Nexperia
Opis 20 V, DUAL P-CHANNEL TRENCH MOSF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 478027 pcs Arkusz danych PMDXB950UPELZ.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 950mV @ 250µA Dostawca urządzeń Pakiet DFN1010B-6
Seria - RDS (Max) @ ID, Vgs 1.4 Ohm @ 500mA, 4.5V
Moc - Max 380mW Opakowania Original-Reel®
Package / Case 6-XFDFN Exposed Pad Inne nazwy 1727-2601-6
568-13060-6-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 43pF @ 10V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 2.1nC @ 4.5V Rodzaj FET 2 P-Channel (Dual)
Cecha FET Standard Spust do źródła napięcia (Vdss) 20V
szczegółowy opis Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 20V 500mA 380mW Surface Mount DFN1010B-6 Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 500mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PMDXB600UNEZ
PMDXB600UNEZ
Producenci: Nexperia USA Inc.
Opis: MOSFET 2N-CH 20V 0.6A 6DFN
Na stanie: 307868 pcs
Pobieranie: PMDXB600UNEZ.pdf
RFQ
PMDXB950UPE
PMDXB950UPE
Producenci: Nexperia USA Inc.
Opis: MOSFET 2P-CH 20V 0.5A 6DFN