MIC61300YMME
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC61300YMME Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC61300YMME
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP
Arkusze danych: MIC61300YMME.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC61300YMME
Part Number MIC61300YMME Producent Microchip Technology
Opis IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5252 pcs Arkusz danych MIC61300YMME.pdf
Napięcie / Prąd - Wyjście 1 3.5A Napięcie - Wejście 1.1 V ~ 3.6 V
Napięcie - Podział 10-MSOP-EP Seria -
Stan RoHS Tube regulator topologii 3A
Polaryzacja 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Inne nazwy 1611-MIC61300YMME
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Ilość Regulatorów 0.15V @ 3A
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MIC61300YMME
Częstotliwość - Przełączanie Positive Adjustable Rozszerzony opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.5 V ~ 3 V 3A 10-MSOP-EP
Opis IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP Obecny - Wyjście 0.5 V ~ 3 V
Obecny - Limit (Min) 1
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC6211YM5-TR
MIC6211YM5-TR
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC OPAMP GP 2.5MHZ SOT23-5
Na stanie: 260825 pcs
Pobieranie: MIC6211YM5-TR.pdf
RFQ
MIC61300YMME
MIC61300YMME
Producenci: Microchip Technology
Opis: IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP
Na stanie: 5252 pcs
Pobieranie: MIC61300YMME.pdf
RFQ
MIC61300YMME-TR
MIC61300YMME-TR
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A 10MSOP