MIC61300-10YMME
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC61300-10YMME
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 1V 3A 10MSOP
Arkusze danych: MIC61300-10YMME.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC61300-10YMME
Part Number MIC61300-10YMME Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1V 3A 10MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 30074 pcs Arkusz danych MIC61300-10YMME.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 3A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 3.6V
Dostawca urządzeń Pakiet 10-MSOP-EP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-3766-5
MIC6130010YMME
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1V 3A 10-MSOP-EP
Obecny - Wyjście 3A Funkcje sterowania Enable