MIC61300YMME-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC61300YMME-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC61300YMME-TR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR POS ADJ 3A 10MSOP
Arkusze danych: MIC61300YMME-TR.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC61300YMME-TR
Part Number MIC61300YMME-TR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 3A 10MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32934 pcs Arkusz danych MIC61300YMME-TR.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 3A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 0.5V
Napięcie - Wyjście (Max) 3V Napięcie - wejściowa (maks) 3.6V
Dostawca urządzeń Pakiet 10-MSOP-EP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR -
Typ wyjścia Adjustable Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy MIC61300YMME TR
MIC61300YMME TR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C