MIC5259-2.8BML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5259-2.8BML-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5259-2.8BML-TR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6MLF
Arkusze danych: MIC5259-2.8BML-TR.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5259-2.8BML-TR
Part Number MIC5259-2.8BML-TR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6MLF Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 104036 pcs Arkusz danych MIC5259-2.8BML-TR.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.55V @ 300mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 6-MLF® (2x2) Seria -
Package / Case 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 65dB ~ 53dB (10Hz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy MIC5259-2.8BML TR
MIC5259-2.8BML TR-ND
MIC5259-2.8BMLTR
MIC5259-2.8BMLTR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 6-MLF® (2x2) Obecny - Dostawa (Max) 250µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA Obecny - Wyjście 300mA