MIC5259-2.85YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5259-2.85YML-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5259-2.85YML-TR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LDO 2.85V 0.3A 6MLF
Arkusze danych: MIC5259-2.85YML-TR.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5259-2.85YML-TR
Part Number MIC5259-2.85YML-TR Producent Microchip Technology
Opis IC REG LDO 2.85V 0.3A 6MLF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4091 pcs Arkusz danych MIC5259-2.85YML-TR.pdf
Napięcie / Prąd - Wyjście 1 350mA Napięcie - Wejście Up to 6V
Napięcie - Podział 6-MLF® (2x2) Seria -
Stan RoHS Digi-Reel® regulator topologii 300mA
Polaryzacja 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® Inne nazwy 1611-MIC5259-2.85YML-DKR
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 0.3V @ 300mA
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta MIC5259-2.85YML-TR Częstotliwość - Przełączanie Positive Fixed
Rozszerzony opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.85V 300mA 6-MLF® (2x2) Opis IC REG LDO 2.85V 0.3A 6MLF
Obecny - Wyjście 2.85V Obecny - Limit (Min) 1