MIC5259-2.8BD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5259-2.8BD5-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5259-2.8BD5-TR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LIN 2.8V 300MA TSOT23-5
Arkusze danych: MIC5259-2.8BD5-TR.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5259-2.8BD5-TR
Part Number MIC5259-2.8BD5-TR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 2.8V 300MA TSOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 105200 pcs Arkusz danych MIC5259-2.8BD5-TR.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.55V @ 300mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet TSOT-23-5 Seria -
Package / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 65dB ~ 53dB (10Hz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy MIC5259-2.8BD5 TR
MIC5259-2.8BD5 TR-ND
MIC5259-2.8BD5TR
MIC5259-2.8BD5TR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA TSOT-23-5 Obecny - Dostawa (Max) 250µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA Obecny - Wyjście 300mA