MIC4576-3.3WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC4576-3.3WU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC4576-3.3WU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Arkusze danych: MIC4576-3.3WU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC4576-3.3WU
Part Number MIC4576-3.3WU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 38208 pcs Arkusz danych MIC4576-3.3WU.pdf
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet TO-263-5 Seria -
Opakowania Tube Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-1532-5
MIC4576-3.3WU-ND
MIC457633WU
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 200kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Obecny - Wyjście 3A Podstawowy numer części MIC4576